NEWS

O MĚ

Něco o mě

Pár slov o mé maličkosti
Ahoj,

říkají mi Jessi (prosím čtěte Džessi), ale moje rodné jméno je Jaroslav, ale vůbec ho nemám rád a nikdo mi tak neříká, jsem prostě Jessi, tak to prosím zůstane. Kdo mne osloví původním jménem toho budu ignorovat, chci pouze, aby jste znali základní informace. Děkuji. Na internetu se může objevit moje celé přezdívkové jméno: Jessi Darling. Můj manžel Martin Miláček se rozhodl překládávat svoje příjmení na internetu do angličtiny, aby zmírnil jeho význam, má docela pravdu, zní to líp. Jsme v registrovaném partnerství, tak jsem to tak nějak na internetu přijal, ale většinou se tak nepodepisuji. 

Tolik rázných a základních fakt o mě. Předem než pokročím, chci říct, že k tomuto článku mne přemluvil manžel a nejsem člověk, který by něco tajil nebo se naopak vychloubal. Pokusím se vám popsat aspoň trochu svůj život, ale existují věci, které nechci promenádovat na internetu. Každý by měl mít své tajemství. Vše co sem napíši je pravdivé a píši to jen proto, že si manžel myslí, že je dobré pro druhé to napsat. Nepíši tento článek pro chlubení se, ani nehraji na city, pouze snažím něco o sobě říct, jak to pojmete, je na vás.

Narodil jsem 5. 4. 1979 v ČR, mám ale v původu i jiné předky, převážně anglické. Měřím 187 cm, mám hubenou postavu a blond vlasy, černé oči. Důvodem proč mám tento web je, že ho pojímám jako poctu mému nejoblíbenějšímu kytaristovi. Zní to zvláštně od člověka, který dotyčného nezná osobně, ale dlužím Daveymu Johnstoneovi za hodně. Hudba jeho šéfa Eltona Johna a jeho hra na kytaru mi pomáhají v těžkých chvílích. V roce 2006 se mi poprvé objevila rakovina, která zabila i moje rodiče. A i když to teď vypadá hodně dobře ne vždy to tak bylo.

Ve chvílích, kdy jsem propadal pocitu, že mne RAK sežere, jsem si pustil nějaké DVD nebo CD s Daveym a všechno jsem najednou viděl jinak. Od té doby Davey "nechyběl" při žádném kroku léčby, po operacích, po chemce.... a opravdu mi jeho sóla dodávala a dodávají sílu. Možná se vám tohle zdát divné a nepochopitelné, ale dobrá hudba může mít velkou sílu.

Na mnohé věci k tomuto tématu slova nestačí. Nemoc můj život změnil a mnohé mi ukázala. Rovněž jsem si uvědomil váhu přátelství. Pravý přítel neopustí člověka, když onemocní, ale podpoří. Už vím, že ne každý je přítel i když se ta tváří. Jsem ale obyčejný kluk milující hudbu a hru na kytaru. Mám rád legraci a život na plno, což se může jevit jako paradox. Nic bych na svém životě nezměnil, nevrátil. Přes věci, které se děli v mém životě jsem šťastný a spokojený, protože život umí být i velmi krásný.

Tak to je asi vše, býval bych o RAKU vůbec nemluvil kdyby s tím nesouvisel důvod existence těchto stránek. Davey si zaslouží, aby se to napsalo, je to vyjímečný a úchvatný hudebník. A nejen to, i člověk.

Je to srdečný, báječný a duševně silný muž.