NEWS

Akce klubu

Davey´s birthday (Daveyho narozeniny) není akce jen webová a klubová, ale zapojit se může každý, kdo rád dělá obrázky. Její podstatou je vytvoření společného videodárečku právě pro Daveyho k narozeninám. Vím, že někteří Daveyho neznáte, nebo znáte ale nikdy jste jej neslyšeli hrát, ale myslím, že na tomhle vůbec nezáleží. Hudebníci jsou lékaři našeho srdce a léčí naše bolavé srdce nebo nám zvedají náladu a je jedno o koho jde každý má tu "svou" hudbu, která mu ladí do noty, ale účinek je stejný.

 

Rád bych teď osvětlil trochu své pohnutky pro konání akce, nechci hrát na city, ale moji přátelé řekli, že je to báječný nápad i důvod. Davey Johnstone přes svůj velmi pohnutý osud, kdy pochoval 10 letého synka, zůstává "sluníčkem" přinášející energii a chuť do života všem okolo. Je to nesmírně duševně silný a velmi moudrý muž, který hraje výhradně srdcem a pro lidi, miluje hudbu. Stal se pro mne i jedním s úspěšných léků na rakovinu, která u mne udeřila velmi silně. Ze vděku, člověku, který i přes velkou osobní tragédii dokáže okamžitě postavit na nohy druhé, s přáteli bychom rádi pro něj udělali malou pozornost k narozeninám - video z přáníček, které nahrajeme na youtube v den narozenin.

 

Máme samozřejmě i drobný hmotný dáreček, ten plánujeme předat na koncertě Eltona Johna v Praze letos v červnu kam Davey dorazí jako člen doprovodné kapely. Video lze nahrát v den narozenin. Předání videa je zaručeno! Děkujeme všem, co se zapojí, věříme, že Daveyho dáreček potěší.

 

Přáníčka do videa můžete zasílat do

1. 5. 2010!

(jpg, png)

jessi01@centrum.cz

Děkujeme!